KRAJ VYSOČINA

Jan Tesař

Místo pobytu:

Jihlava

Datum narození:

8. 5. 1978

Povolání:

Obchodník s kávou a kávovary, místopředseda Trikolora Svobodní Soukromníci

Proč kandiduji

Jsem ženatý, mám čtyři děti a provozuji své drobné podnikání. Rodina je můj život, ale když vidím kam směřuje naše země, tak tomu nechci jen mlčky přihlížet. Chci hájit naše svobody, které jsou okrajovány a omezovány. Zejména nemocí Covid se tento trend velmi zrychlil a je třeba jej zastavit. Není možné pořádat hon na neočkované a požadovat neustále testování zdravých lidí. To jsou totalitní praktiky, které zcela odmítám. Kdo se chce očkovat, ať má tu možnost, kdo nechce, nesmí být nucen. 

Stát a počty úředníků rostou a dluhy již dosahují obrovské výše. Nelze žít čím dál více na dluh a snažit se problém maskovat neustálým zvyšováním daní. Stát má být malý a úsporný, daně mají být nízké. Vytrácí se úcta k soukromému vlastnictví a je tu stále větší snaha vše omezovat, regulovat a dotovat. Dotace do soukromého sektoru jsou s výjimkou zemědělství zlodějina a je zapotřebí je zrušit. 

Jsem občanem České republiky a chci žít v suverénní zemi, která si o svých zákonech bude rozhodovat sama. Nechci být v područí ani západu ani východu.

Nedělím lidi podle barvy kůže, ale poklekávání před fotbalovým utkáním je rasismus naruby. Nehodnotím lidi podle sexuální orientace, ale nepřeji si, aby se už ve školách a školkách učili o LBGTQ+. Chci, aby vzdělání našich dětí byla priorita nejen rodičů, ale i státu. Učení přes počítač je jen devastace vzdělání, žákům škodí a rodičům komplikuje život. Děti patří do škol. 

Kandiduji zkrátka proto, abychom mohli svobodně žít, prosperovat a být hrdí na svoji zemi.

Informace o kandidátovi

Narodil jsem se a žiji v Jihlavě. Jsem ženatý, otec čtyř dětí, drobný podnikatel a místopředseda Hnutí Trikolóra.