TISKOVÉ ZPRÁVY

Poslankyně Majerová: Milan Kubek je očkovací inkvizitor

TISKOVÁ ZPRÁVA
Praha, 15. července 2021

Podle prezidenta České lékařské komory Milana Kubka by mělo být očkování proti onemocnění Covid-19 povinné. Jak uvedl ve vysílání CNN Prima News, ten, kdo očkování odmítá, je černým pasažérem, který chce těžit z výhod kolektivní imunity, ale zároveň není ochoten přispět k tomu, abychom se viru konečně zbavili. [1]

Tento postoj však rezolutně odmítla Zuzana Majerová Zahradníková, poslankyně a superlídryně politické formace Trikolora Svobodní Soukromníci. „Pan Kubek je očkovací inkvizitor, který se snaží přispět k tomu, aby i naše země upadla do covidové totality. Jeho prohlášení je navíc věcně nesmyslné. Jako formace Trikolora Svobodní Soukromníci nikdy nedovolíme, aby občané naší země byli nuceni k povinnému očkování proti Covid-19. To musí zůstat pouze dobrovolné. Za každou cenu uhájíme tuto základní svobodu každého člověka. Vládě nedovolíme, aby lidi nutila k očkování, ať už zavedením přímé povinnosti, nebo např. jeho vynucováním či handlováním za telefony a tenisky,“ řekla Zuzana Majerová Zahradníková.

„Prezident lékařské komory Milan Kubek je regulérní blázen a já opravdu nechápu, jak je možné, že někoho takového si lékaři opakovaně volí do čela své profesní komory. Asi to je proto, že spousta lékařů bere členství v komoře jako nutné zlo a života komory se neúčastní, takže o všem, a hlavně o penězích, rozhoduje aktivní skupina původně vzešlá z Lékařského odborového klubu, který kdysi založil David Rath. Je opravdovou tragédií, že média hlavního proudu dávají slovo pouze pseudo-odborníkům, kteří si z covidu a očkování udělali skvělý kšeft. O zdraví už tu dávno nejde, jde pouze o peníze. Je potřeba vyprázdnit sklady zdravotnického materiálu a udat nakoupené vakcíny,“ dodala poslankyně Majerová.

Podle Majerové je na dosluhující vládě opět vidět, jak se za celou dobu pandemie nepoučila a jak ani rok a půl po jejím vypuknutí není vůbec připravena čelit šíření této nemoci adekvátním způsobem.

„Za formaci Trikolora Svobodní Soukromníci říkám, že už nikdy nedopustíme žádný lockdown, žádné zavírání škol, žádnou izolaci zdravých dětí i dospělých. Jsme pro okamžité zrušení pandemické pohotovosti i pandemického zákona jako takového, protože došlo na naše slova. Je zcela k ničemu a byl pouze kulisou pro většinu parlamentní opozice, jak zamaskovat svoji kolaboraci s vládou Andreje Babiše,“ dodala Majerová.

Představitelé formace Trikolora Svobodní Soukromníci proto věří, že voliči v nadcházejících parlamentních volbách vrátí do poslanecké sněmovny zdravý rozum a dají hlas svobodě a návratu k normálnímu životu bez omezení. „Lidé mají právo svobodně žít, nikoliv jen přežívat v novodobé totalitě,“ dodala Zuzana Majerová Zahradníková.

Více informací na www.pravozit.cz

[1] Zdroj: https://cnn.iprima.cz/konec-proplacenych-testu-kubek-souhlasi-epidemiolog-by-pockal-aspon-do-pulky-rijna-29459

Přímý kontakt:
Zuzana Majerová Zahradníková
Mobil: +420 777 111 014
E-mail: zuzamajer@gmail.com

Kontakt pro média:
Michal Dvouletý, tiskový mluvčí
e-mail: pr@pravozit.cz, mobil: +420 737 277 045