Boží hod velikonoční aneb slavnost Zmrtvýchvstání Páně

17.4. 2022Trikolora460x

Dnes je velký křesťanský svátek. Vzkříšení! Ježíš Kristus, jenž na sebe vzal hříchy našeho světa, vstal třetího dne po svém ukřižování z mrtvých. Ať už jsme, či nejsme věřící, je dobré připomenout si právě v tento den symboliku největšího z křesťanských svátků.

Je to příležitost, abychom v sobě vzkřísili to dobré, co v nás je. Abychom hledali spíše to, co nás spojuje, než abychom ve vzájemných soubojích zneužívali jednotlivosti, na něž máme různé názory. Právě naše doba, ve které žijeme, po tom doslova volá.

Už řadu let se náš svět neubírá dobrým směrem. Roste mezinárodní napětí, přímo za našimi humny se válčí, obyčejní lidé chudnou a ti nejnešťastnější a nejpostiženější umírají.

Právě svátek vzkříšení je příležitostí připomenout si, že namísto toho, abychom vinili jen ty druhé, můžeme každý začít sám u sebe.

K takovému vzkříšení Vám i sobě přeje Trikolora hodně odvahy.

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.

Přidejte se k nám!

Záleží Vám na hodnotách, které Trikolora hájí?
Pokud ano, staňte se Registrovaným příznivcem Trikolory.

Tím získáte možnost účastnit se našich stranických akcí, diskusních setkání, workshopů i členských schůzí.

Budete mít také přednostní a pravidelný přísun aktuálních informací o našich aktivitách.