Budoucnost školství? Nebo jeho úpadek?

6.1. 2022Trikolora403x0

BUDOUCNOST ČESKÉHO ŠKOLSTVÍ?

Nebo spíš jeho úpadek!?

Naučí vaše děti natáčet videa na YouTube a hrát počítačové hry, a to za vskutku „lidovou“ cenu 312 tisíc ročně.

Projekt Daniela Černého a doc. Středy z 1. lékařské fakulty působí jako skvělý byznys, ale se skutečně tolik potřebným vzděláním má pramálo společného.

Žijeme v době, kdy maturita ztratila hodnotu a roste počet vysokoškolských oborů, které se pyšní honosnými názvy, ale jejich absolventi nejsou v reálném světě pro společnost nikterak přínosní.

Zrušíme plošnou inkluzi (začleňování dětí s mentálním handicapem) a vrátíme hodnotu skutečně užitečným a tolik potřebným oborům. Zejména v oblasti přírodních věd a technických (učebních) oborů.

Podpoříme dobré učitele a ředitele, kterým nebudeme klást neustálé administrativní překážky, nýbrž je necháme vzdělávat a pracovat.

Hájíme slušnost, svobodu a respekt k naší zemi. Máme právo určovat svět, ve kterém žijeme. Bojujeme za Českou republiku sebevědomých občanů, ve které státní aparát občanům slouží a nevytváří zbytečné překážky. S tím se pojí i přijetí odpovědnosti každého z nás za lepší budoucnost, která vzniká naším kolektivním snažením. Podporujeme svobodné podnikání za rovných a férových podmínek, soukromý majetek považujeme za nedotknutelný. Zároveň pokládáme za nevyhnutelné obnovit naši zemi zasaženou pandemií covid-19.
Komentáře

Přidat komentář