Novoroční výzva Trikolory

1.1. 2024Trikolora580x

„Každá doba má své lidi. Jako je umění včas přijít, je i nemenší umění včas odejít… Ten, kdo to pochopí, odchází možná někdy i tragicky, ale vždycky důstojně.

Fialo, Rakušane a další, odejděte včas, to jest hned, někdo vám možná i poděkuje. Neučiníte-li tak sami, z vlastní jasnozřivosti, odejdete sice o něco později, ale odejdete, nepochybujte o tom, stejně, jenže ne už důstojně, nýbrž jako komické figury.“

Pokud vám tyto věty něco připomínají, nemýlíte se. Ano, je to parafráze slavného vystoupení Miloše Kopeckého na IV. sjezdu Svazu československých dramatických umělců v Praze v roce 1987.

Trikolora 1. 1. 2024

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.

Přidejte se k nám!

Záleží Vám na hodnotách, které Trikolora hájí?
Pokud ano, staňte se Registrovaným příznivcem Trikolory.

Tím získáte možnost účastnit se našich stranických akcí, diskusních setkání, workshopů i členských schůzí.

Budete mít také přednostní a pravidelný přísun aktuálních informací o našich aktivitách.