Petře Fialo, Jano Černochová, vládo České republiky! 

1.5. 2022Trikolora659x

Petře Fialo, Jano Černochová, vládo České republiky! 

K tomu, co právě provozujete, vám občané naší republiky nedali žádný mandát. Je-li vaším politickým programem, že chcete na území naší země zřídit americkou vojenskou základnu, měli jste do napsat do svého volebního programu. O záměru uskutečnit takovou zcela zásadní věc totiž mohou rozhodnout pouze občané České republiky, a ne vláda, jež tak činí nejen bez mandátu od voličů, ale dokonce za zády veřejnosti. 

Zvláště znepokojivé je, že chystaná smlouva není reciproční, což ve svém důsledku neznamená nic jiného, než že z České republiky opět vytváříte jakýsi protektorát. Váš záměr podkopává suverenitu České republiky a nelze jej kvalifikovat jinak než jako vlastizradu. 

Vezměte na vědomí, že pokud budete ve svém svévolném jednání pokračovat, rozpoutáte v naší zemi peklo. Jsou to pouhé tři desítky let, co se ztracená vláda věcí našich vrátila do našich rukou, a vy už opět vyhlížíte, komu byste ji odevzdali.

Tohle nikdy nedovolíme!

Zuzana Majerová,

předsedkyně Trikolory

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.

Přidejte se k nám!

Záleží Vám na hodnotách, které Trikolora hájí?
Pokud ano, staňte se Registrovaným příznivcem Trikolory.

Tím získáte možnost účastnit se našich stranických akcí, diskusních setkání, workshopů i členských schůzí.

Budete mít také přednostní a pravidelný přísun aktuálních informací o našich aktivitách.