Petře Fialo, Jano Černochová, vládo České republiky! 

1.5. 2022Trikolora326x0

Petře Fialo, Jano Černochová, vládo České republiky! 

K tomu, co právě provozujete, vám občané naší republiky nedali žádný mandát. Je-li vaším politickým programem, že chcete na území naší země zřídit americkou vojenskou základnu, měli jste do napsat do svého volebního programu. O záměru uskutečnit takovou zcela zásadní věc totiž mohou rozhodnout pouze občané České republiky, a ne vláda, jež tak činí nejen bez mandátu od voličů, ale dokonce za zády veřejnosti. 

Zvláště znepokojivé je, že chystaná smlouva není reciproční, což ve svém důsledku neznamená nic jiného, než že z České republiky opět vytváříte jakýsi protektorát. Váš záměr podkopává suverenitu České republiky a nelze jej kvalifikovat jinak než jako vlastizradu. 

Vezměte na vědomí, že pokud budete ve svém svévolném jednání pokračovat, rozpoutáte v naší zemi peklo. Jsou to pouhé tři desítky let, co se ztracená vláda věcí našich vrátila do našich rukou, a vy už opět vyhlížíte, komu byste ji odevzdali.

Tohle nikdy nedovolíme!

Zuzana Majerová,

předsedkyně Trikolory

Hájíme slušnost, svobodu a respekt k naší zemi. Máme právo určovat svět, ve kterém žijeme. Bojujeme za Českou republiku sebevědomých občanů, ve které státní aparát občanům slouží a nevytváří zbytečné překážky. S tím se pojí i přijetí odpovědnosti každého z nás za lepší budoucnost, která vzniká naším kolektivním snažením. Podporujeme svobodné podnikání za rovných a férových podmínek, soukromý majetek považujeme za nedotknutelný. Zároveň pokládáme za nevyhnutelné obnovit naši zemi zasaženou pandemií covid-19.
Komentáře

Přidat komentář