Prohlášení Trikolory

18.8. 2023Trikolora730x

Vládnou nám političtí a kulturní barbaři

Politikům pětikoalice evidentně nestačila mezinárodní ostuda, kterou utržili, když „statečně“ nevpustili do České republiky ruskou tenistku. A tak nyní na minulou ostudu navazují další ostudou, když zařídili zrušení koncertu ruské operní pěvkyně s rakouským občanstvím Anny Netrebko.

Již ve svém stanovisku k tenistkám jsme citovali z Ústavy České republiky a na základě toho konstatovali:

Jestliže vláda či kdokoli jiný předvádí své válečnické svaly na tenistkách, operní pěvkyni či komkoli jiném, a to jen proto, že má nějakou národnost, je to nejenom hloupé, směšné, zbabělé a trapné, ale je to také v rozporu s Listinou základních práv a svobod, jež je součástí Ústavy České republiky.

A tak se ptáme: Političtí a kulturní barbaři, kam až ve svém fanatismu, nenávisti a lokajství hodláte zajít? Jsou vám inspirací ty nejpokleslejší totalitní režimy či snad norimberské zákony?

Opakujeme: Vláda, která porušuje zákony, ba dokonce ústavu, je pro ostudu, a protože se zcela zpronevěřila svému poslání a svým povinnostem, nemá právo na existenci.

Barbaři, mějte na paměti, že nic netrvá věčně. Svobodomyslní občané vám vystaví účet.

Trikolora, 18. 8. 2023

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.

Přidejte se k nám!

Záleží Vám na hodnotách, které Trikolora hájí?
Pokud ano, staňte se Registrovaným příznivcem Trikolory.

Tím získáte možnost účastnit se našich stranických akcí, diskusních setkání, workshopů i členských schůzí.

Budete mít také přednostní a pravidelný přísun aktuálních informací o našich aktivitách.