Stanovisko Trikolory k unijní podpoře palestinského terorismu

8.10. 2023632x

Pokrytectví lídrů Evropské unie nezná mezí. Aktuálně se unijní politici pohoršují nad palestinským teroristickým útokem na Izrael. Ale kdo palestinské teroristy vyzbrojuje, respektive kdo je financuje?

Podstatná část peněz, které teroristické organizace typu Hamásu používají, plyne buď přímo z politických struktur Evropské unie nebo oklikou přes zločinné politické neziskovky. Tak čemu se teď politici EU diví, nad čím se pohoršují? Vždyť právě jejich dvojaká pokrytecká politika je motorem palestinského terorismu.

K politice Izraele samozřejmě můžeme, nebo také dle svého názorového ustrojení nemusíme mít výhrady, ale to ani ono nic nemění na skutečnosti, že Izrael je na Blízkém východě široko daleko jediná skutečně demokratická země.

Zatímco Izrael je zemí skvělých technologických inovací a vynikajícího školství, Palestinci už po několik generací učí své děti především házet kamení. Což bohužel není pouze obrazná metafora. Každý si sám může odpovědět, která cesta kam vede.

Nestačí palestinské teroristické útoky odsuzovat, je potřeba přetnout jejich finanční zdroje. Trikolora proto vyzývá k zastavení unijního financování palestinské samosprávy.

Trikolora, 7. 10. 2023

Přidejte se k nám!

Záleží Vám na hodnotách, které Trikolora hájí?
Pokud ano, staňte se Registrovaným příznivcem Trikolory.

Tím získáte možnost účastnit se našich stranických akcí, diskusních setkání, workshopů i členských schůzí.

Budete mít také přednostní a pravidelný přísun aktuálních informací o našich aktivitách.

Komentáře