Stanovisko Trikolory k vládní šaškárně okolo zmocněnce pro zavedení eura

7.2. 2024Trikolora626x

Stalo se neblahým zvykem politických stran vládní koalice, že jak králíky z klobouku vytahují nápady, které nejenže vůbec nenapsaly do svého vládního prohlášení, ale které ani neměly ve svých volebních programech. Nelze to označit jinak, než jako podvod na voličích.

Donedávna tím pětikoaliční strany překvapovaly pouze občany České republiky (smlouva o pobytu amerických vojsk na území České republiky, korespondenční volby), nyní tím překvapují i sebe navzájem (STAN a zmocněnec pro zavedení eura).

Pokud České republice vládnou političtí podvodníci, ba dokonce eurohujerští fanatici, jakým je Martin Dvořák (STAN), zbytečný ministr pověřený řízením nadbytečného ministerstva pro evropské záležitosti, je každý občan České republiky v nebezpečí.

Trikolora je již od svého vzniku zásadně proti přijetí eura, respektive pro zachování české koruny.

Trikolora, 7. 2. 2024

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.

Přidejte se k nám!

Záleží Vám na hodnotách, které Trikolora hájí?
Pokud ano, staňte se Registrovaným příznivcem Trikolory.

Tím získáte možnost účastnit se našich stranických akcí, diskusních setkání, workshopů i členských schůzí.

Budete mít také přednostní a pravidelný přísun aktuálních informací o našich aktivitách.