Každý člověk, který má oči, uši a fungující mozek, pročež vnímá nebezpečnou realitu kolem sebe, chápe, že onen plakát s černochem a nožem, není žádné šíření nenávisti, nýbrž varování před tím, co i nám hrozí v důsledku zcela neodpovědného podpisu Migračního paktu Fialovou vládou.
Už trestní stíhání předsedy SPD Tomia Okamury je daleko za čarou. Pokud k němu nyní přibylo také trestní stíhání celého hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), evidentně se jedná o akt politické zvůle, který má za cíl vyřadit SPD z voleb. Policie ČR svým konáním ohrožuje demokracii v naší zemi.
Služební odpovědnost za toto zločinné zneužití policie k politickým účelům nese policejní prezident Martin Vondrášek a politickou odpovědnost ministr vnitra Vít Rakušan.
Trikolora je oba vyzývá, aby neprodleně rezignovali na své funkce.
Trikolora 20. 2. 2025
Přidejte se k nám!
Záleží Vám na hodnotách, které Trikolora hájí?
Pokud ano, staňte se Registrovaným příznivcem Trikolory.
Tím získáte možnost účastnit se našich stranických akcí, diskusních setkání, workshopů i členských schůzí.
Budete mít také přednostní a pravidelný přísun aktuálních informací o našich aktivitách.