Vyjádření k tiskové zprávě Soukromníků

7.4. 2022Trikolora757x

Dobrý den!

Dohoda o spolupráci Trikolory se Soukromíky se týkala parlamentní úrovně a formálně tedy byla naplněna loňskými sněmovními volbami. Silácká vyjádření předsedy Soukromníků nechápu, a už vůbec nerozumím potřebě vzkazovat nám něco přes média. Zvláště pak, když máme na příští týden domluvené jednání o možné spolupráci na komunální úrovni.

Je to svobodná volba každé politické strany, s kým chce či už nechce spolupracovat, ale když už kdokoli cítí potřebu veřejně oznamovat, s kým spolupráci ukončuje, měl by uvádět pravdivé důvody. Z těch, které do své tiskové zprávy napsali Soukromníci, je pravdivý pouze jeden. Ano, máme rozdílný pohled na setrvání České republiky v Evropské unii. Tak to ale bylo vždy a nijak to nebránilo našemu loňskému volebnímu spojenectví. Naše názory na NATO ani na covid se nijak zásadně neliší.

Absolutně se distancuji od jejich popisu našeho nazírání na konflikt na Ukrajině. Naše stanovisko je jasné. Trikolora se nestaví na žádnou stranu. Nejsme ani Rusové, ani Ukrajinci, jsme Češi. Trikolora proto hájí zájmy České republiky a zájmy českých občanů a odmítá naše zatahování do války. Nic víc, nic méně.

Zuzana Majerová Z., předsedkyně Trikolory

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.

Přidejte se k nám!

Záleží Vám na hodnotách, které Trikolora hájí?
Pokud ano, staňte se Registrovaným příznivcem Trikolory.

Tím získáte možnost účastnit se našich stranických akcí, diskusních setkání, workshopů i členských schůzí.

Budete mít také přednostní a pravidelný přísun aktuálních informací o našich aktivitách.