Žádáme odvolání ministra vnitra Víta Rakušana (STAN)

3.7. 2023Trikolora713x

Ministerstvo vnitra řízené ministrem a místopředsedou vlády Vítem Rakušanem vyprodukovalo dokument nazvaný Mír jako kremelský propagandistický narativ. Vane z něho duch minulých dob, o kterých jsme si mysleli, že už se do naší země nikdy nevrátí.

Je naprosto nepřijatelné, aby ministerstvo vnitra vytvářelo dokumenty, které každého, kdo preferuje mír před válkou, automaticky vydávalo za agenta některé cizí mocnosti. Taková praxe nás vrací do těch nejodpudivějších dob minulé totality.

Za práci ministerstva je zodpovědný ministr, v tomto případě Vít Rakušan. Politik, který připustí podobné faux pas, nemá ve vládě demokratické země co pohledávat. Ponechá-li předseda vlády Petr Fiala (ODS) tohoto pokleslého ministra ve funkci, nelze to chápat jinak, než že se s jeho totalitními praktikami ztotožňuje.

Bude to další z důvodů, proč musí být Fialova pětikoaliční vláda ve volebním klání, raději dříve než později, smetena.

Trikolora, 1. 7. 2023

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.

Přidejte se k nám!

Záleží Vám na hodnotách, které Trikolora hájí?
Pokud ano, staňte se Registrovaným příznivcem Trikolory.

Tím získáte možnost účastnit se našich stranických akcí, diskusních setkání, workshopů i členských schůzí.

Budete mít také přednostní a pravidelný přísun aktuálních informací o našich aktivitách.