Tereza Hyťhová

Kandidátka na místopředsedkyni Trikolory

Místo pobytu:

Krupka

Datum narození:

23. 2. 1995

Povolání:

Učitelka, speciální pedagog na základní škole, bývalá poslankyně Parlamentu a krajská zastupitelka ÚK

Proč kandiduji

Velice si vážím podpory občanů, kterou mi v parlamentních volbách dali. Potěšilo mě, že jsem dostala nejvíce preferenčních hlasů za náš kandidující subjekt ve volbách, a to pro mě znamená obrovský závazek. I přesto, že to na mandát nestačilo, je mou povinností pracovat naplno dál. Trikolora má silný program, postavený na třech pilířích, s kterým je potřeba získat důvěru lidí. Chci, abychom byli ve společnosti silnou a jasně čitelnou stranou s viditelnými a pevnými názory. Nabízím svoji energii, čas, pracovitost a  píli, kterou hodlám Trikoloře maximálně věnovat. Život mě naučil se nevzdávat, a proto jsem přesvědčena, že když to nevzdáme, a my to nevzdáme - tak zvítězíme. 

Moje priority

  • Silná a pevná Trikolora navenek i uvnitř – konec „žabomyších válek“, veškerá energie musí jít ke zlepšení struktury ve straně a k oslovení nových potencionálních členů a voličů
  • Navýšení počtu členů v členské základně, rozšíření místních organizací, pravidelná komunikace se členy i podporovateli
  • Zlepšení komunikace lidí ve straně i mimo ni – je potřeba s lidmi maximálně komunikovat. Jenom tak máme šanci oslovit voliče.
  • Prezentace Trikolory jako pravicové konzervativní vlastenecké strany
  • Rozšíření odborných skupin k jednotlivým sekcím programu pod taktovkou odborných garantů
  • Pravidelné besedy a setkávání všech členů, podporovatelů a výrazných osobností Trikolory
  • Maximální pomoc krajům v jejich činnosti v průběhu celého roku – ne jen před volbami

Informace o kandidátovi

Vystudovala jsem střední pedagogickou školu v Mostě a poté obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ – speciální pedagogika na vysoké škole v Ústí nad Labem. 

Poprvé jsem kandidovala v roce 2014 v komunálních volbách, v roce 2016 jsem z druhého místa kandidátní listiny získala mandát krajské zastupitelky v Ústeckém kraji (SPD-SPO). Z pozice lídryně kandidátky SPD jsem v roce 2017 byla zvolena poslankyní Parlamentu ČR. V červenci roku 2020 jsem na vlastní žádost ukončila členství v SPD a přestoupila do Trikolory. 

Jelikož jsem profesí učitelka, tak mi školská témata byla vždy blízká. Ve Sněmovně jsem několik let byla také místopředsedkyní školského výboru. Za svého působení ve Sněmovně jsem také podala mj. novelu zákona na zrušení plošné inkluze ve školách. V době covidové jsem také bojovala za otevření škol a zrušení nesmyslných podmínek ve školství.

V letošních volbách jsem vedla kandidátní listinu Trikolora Svobodní Soukromníci. Velice mě potěšil nejvyšší počet preferenčních hlasů, které jsem od občanů získala. 

Momentálně působím jako speciální pedagog na základní škole v Ústí nad Labem. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Představujeme

Všechny kandidáty

Kandidátka na předsedkyni Trikolory
Kandidát na předsedu Trikolory
Kandidát na předsedu Trikolory
Kandidátka na místopředsedkyni Trikolory
Kandidát na místopředsedu Trikolory
Kandidát na místopředsedu Trikolory
Kandidát na místopředsedu Trikolory
Kandidát na místopředsedu Trikolory