Jiří Weigl – Progresivisté smutní

4.10. 2023Trikolora539x
Jiří Weigl – Progresivisté smutní

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Prezident Pavel a premiér Fiala nepogratulovali vítězi slovenských voleb. „Nedělají to dobře,“ říká Jiří Weigl, bývalý kancléř prezidenta Václava Klause a současný výkonný ředitel Institutu VK.

Proč progresivisté nad výsledkem slovenských voleb smutní? Naruší Ficovo vítězství česko-slovenské vztahy? Je to moudré, když prezident Pavel něco takového říká? O čem vypovídá podpora ultralevicového Progresívního Slovenska ze strany našich vládních politiků? Proč Václav Klaus podpořil Roberta Fica? Je chybou, že ani prezident Pavel, ani premiér Fiala vítězi slovenských voleb nepogratulovali? Co je nový marxismus? Jak se projevuje? Jde slovenským progresivistům o Slovensko? Co dopustila prezidentka Čaputová? Je spolupráce SPD a Trikolory správná cesta?

Ve Studiu TRIKO mluvíme narovinu, bez servítků a bez cenzury.

Kde všude nás najdete: YouTube – Spotify – Apple Podcast – Google Podcast – Zprávy Google

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.

Přidejte se k nám!

Záleží Vám na hodnotách, které Trikolora hájí?
Pokud ano, staňte se Registrovaným příznivcem Trikolory.

Tím získáte možnost účastnit se našich stranických akcí, diskusních setkání, workshopů i členských schůzí.

Budete mít také přednostní a pravidelný přísun aktuálních informací o našich aktivitách.