Petr Drulák – Volit tzv. demokratické strany je cesta do záhuby

26.9. 2023Trikolora723x
Petr Drulák – Volit tzv. demokratické strany je cesta do záhuby

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

„Volit tzv. demokratické strany je cesta do záhuby,“ říká politolog a expert na zahraniční politiku prof. Ing. Petr Drulák, Ph.D.

Proč Druláka odstranili z Ústavu mezinárodních vztahů? Co jsou a co naopak nejsou evropské hodnoty? Proč liberalismus ruší demokracii? Patří lidská práva do zahraniční politiky? Co je ukázková černá propaganda? Rozpadne se Evropská unie stejně jako se rozpadlo Rakousko-Uhersko? Může vzniknout středoevropská konfederace? Kdo je státník, Petr Pavel, nebo Robert Fico? Je migrace řízená invaze? Kdo a proč v EU podporuje migraci? Nechala se Ukrajina nalákat do hry, která pro ni bude zničující? Proč je Bidenova administrativa nebezpečná? Proč cesta z krize nevede přes liberální střed, nýbrž přes okraje politického spektra?

Ve Studiu TRIKO mluvíme narovinu, bez servítků a bez cenzury.

Kde všude nás najdete: YouTube – Spotify – Apple Podcast – Google Podcast – Zprávy Google

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.

Přidejte se k nám!

Záleží Vám na hodnotách, které Trikolora hájí?
Pokud ano, staňte se Registrovaným příznivcem Trikolory.

Tím získáte možnost účastnit se našich stranických akcí, diskusních setkání, workshopů i členských schůzí.

Budete mít také přednostní a pravidelný přísun aktuálních informací o našich aktivitách.